Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis 5. kadetskog prvenstva Međimurja Pravilnik 5. kadetskog prvenstva Međimurja Stranica natjecanja Konačni poredak kadeta do 13 godina Konačni poredak kadeta do 16 godina              [ Opširnije ]

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2016. Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2016 Stranica natjecanja Prvaci Međimurja po dobnim grupama Konačni poredak kadeta do 12 godina Konačni poredak kadeta do 16 godina

Stranica natjecanja

Pravilnik IV. lige centar B – 2016 IV. HŠL – raspored igranja IV. HŠL – Osnovni sastavi IV. HŠL – Osnovni sastavi za jesenski dio Adrese i kontakti IV. lige  [ Opširnije ]

Pravilnik III. lige 2016 III. HŠL – Osnovni sastavi III. HŠL – Osnovni sastavi za jesenski dio III. HŠL – raspored igranja Adrese i kontakti III. lige Lista sudaca –  [ Opširnije ]

Raspis za KUP-2016 Pravilnik KUP-a Međimurja 2016 Osnovni sastavi ekipa Stranica natjecanja Konačni poredak Partije KUP-a Međimurja u pgn-u  

Pravilnik otvorenog prvenstva Male Subotice Konačni poredak – “A” turnira Konačan poredak “B” turnira  

Pravilnik turnira Damir Mavrin Stranica natjecanja Konačni poredak               Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka”  [ Opširnije ]

Raspis Otvorenog Pojedinačnog prvenstva Međimurja Pravilnik Open Međimurje 2015 Stranica natjecanja Pobjednik 1. Opena Međimurja:                                [ Opširnije ]

Pravilnik turnira Konačni poredak  

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja Stranica natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Stranica natjecanja   Raspored igranja mečeva: 1. kolo: 11.02. u Podturnu, ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja Stranica natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

  • Kategorije