Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Pravilnik IV. B HŠL-e Centar – 2017 Osnovni sastavi za proljetni dio IV. B HŠL – raspored igranja Adrese i kontakti IV. lige 2017 Lista sudaca – 2017 Zapisnik meča  [ Opširnije ]

Pravilnik III. B lige 2017 Osnovni sastavi za proljetni dio Raspored igranja III. B lige Adrese i kontakti III. lige Lista sudaca – 2017 Zapisnik meča Osnovni sastavi za jesenski  [ Opširnije ]

Raspis za KUP-2017 Prijavnica za natjecanje Pravilnik KUP-a Međimurja 2017 Stranica natjecanja Partije KUP-a 2017 Konačni poredak KUP-a Međimurja 2017 Pojedinačni učinak igrača    

Raspis natjecanja Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja Live partije 6 i 7 kolo LIVE prijenos   Dosadašnji pobjednici:                            [ Opširnije ]

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Medimurja – 2016 Prijavnica za ekipe Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja Konačni poredak Pojedinačni uspjeh igrača Poredak igrača po pločama

Raspis “Damir Mavrin” – 2017. Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka” Sesvete 2015. – Plenča Julijan, ŠK  [ Opširnije ]

Raspis turnira

Raspis pojedinačnog prvenstva Male Subotice Pravilnik natjecanja Konačni poredak “A” turnira – seniori Konačni poredak “B” turnira – kadeti

Raspis memorijala Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja   Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb

Raspis Otvorenog Pojedinačnog prvenstva Međimurja Pravilnik – Open Međimurje Stranica natjecanja Partije 3. Opena Međimurje:  pgn                   Dosadašnji pobjednici: 2014.  Gakić Miodrag,  [ Opširnije ]

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

  • Kategorije