Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Pravilnik III. lige 2015

III. HŠL – Osnovni sastavi

III. HŠL – Osnovni sastavi za jesenski dio natjecanja

III.HŠL – parovi svih kola

Kontakti III. lige

Tablica III. lige 2015

Pravilnik IV. lige – 2015

IV. HŠL – Osnovni sastavi

IV. HŠL – Osnovni sastavi za jesenski dio natjecanja

IV. HŠL – Parovi svih kola

Kontakti IV. lige

Tablica IV. lige 2015

Lista sudaca – 2015

Zapisnik meča

 

Stranica natjecanja III. lige

Stranica natjecanja IV. lige

 

ŠD “Međimurje” Čakovec kao prvak III. B lige sjever ide u dodatne kvalifikacije za ulazak u II. ligu sa pobjednikom III. C lige.

Iz III. lige ispale su posljednje dvije ekipe, ŠD “Varaždin II” i ŠK “Dinamo”.

Iz IV. lige u III. ligu zasad se plasirala samo ekipa ŠK “Gardinovec”. Ostali plasmani znati će se tek nakon završetka II. lige centar i kvalifikacija za II. ligu.

III. liga – rezultati 1. kola               III. HŠL centar B sjever – konačni poredak

III. liga – rezultati 2. kola

III. liga – rezultati 3. kola               III. HŠL – Pojedinačni učinak igrača

III. liga – rezultati 4. kola

III. liga – rezultati 5. kola

III. liga – rezultati 6. kola

III. liga – rezultati 7. kola

III. liga – rezultati 8. kola

III. liga – rezultati 9. kola

 

IV. liga – rezultati 1. kola                IV. HŠL centar B sjever – konačni poredak

IV. liga – rezultati 2. kola     

IV. liga – rezultati 3. kola                IV. HŠL – Pojedinačni učinak igrača  

IV. liga – rezultati 4. kola   

IV. liga – rezultati 5. kola

IV. liga – rezultati 6. kola

IV. liga – rezultati 7. kola

IV. liga – rezultati 8. kola

IV. liga – rezultati 9. kola

IV. liga – rezultati 10. kola

IV. liga – rezultati 11. kola

 

Partije 1. kola III. i IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 2. kola III. i IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 3. kola III. i IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 4. kola III. i IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 5. kola III. i IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 6. kola IV. lige u pgn-u i u  word-u

Partije 6. kola III. i 7. i 8. kola IV. lige u pgn-u i u word-u

Partije 7. i 8. kola III. lige i 9. i 10. kola IV. lige u pgn-u i u word-u

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

  • Kategorije