Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Archive for the ‘Nekategorizirano’ Category

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će se u nedjelju 11. veljače u 10 sati u Podturnu u kavani “Cobra”. Molim zainteresirane organizatore domaćinstva za ostale termine da se jave povjereniku natjecanja. Potrebno je osigurati  [ Opširnije ]

Memorijal “Sredanović”

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC” Pobjednik 2017: FM Vidović Saša, ŠK “STRAHONINEC”

4. pojedinačno prvenstvo Čakovca

Raspis natjecanja

6. memorijal “Mavrin”

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka” Sesvete 2015. – Plenča Julijan, ŠK “Liburnija” Rijeka 2016. – Makovec Bruno, ŠK  [ Opširnije ]

Prvenstvo Male Subotice

Raspis turnira Konačni poredak – seniori Konačni poredak – kadeti

Ekipno brzopotezno prvenstvo Međimurja

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja Konačni poredak Lista ploča

8. brzopotezno prvenstvo G. Mihaljevca

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Međimurja – 2017.

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja

10. kadetski i juniorski Open V. Toplice

Raspis – open 2017 Pravilnik – open 2017

Otvoreno brzopotezno prvenstvo Varaždina

Raspis turnira

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

  • Kategorije