Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Brzopotezno pojedinačno prvenstvo Međimurja

Pravilnik brzopoteznog prv. Međimurja 2014

Stranica natjecanja

Konačni poredak

                                                                                 

                       Pobjednici 2014.

         Brzopotezni prvak Međimurja u 2014. godini je

         Vidović Saša, ŠK “Strahoninec”

 

 

Konačni poredak:              
                   
Mjesto   Prezime i ime: NRtg IRtg Naziv kluba: Tip Bod. BH. Kum
1 FM Vidović Saša 2355 2414 ŠK Strahoninec   9½​ 55½​ 56½​
2 MK Lovrenčić Vladimir 2135 2126 ŠD Međimurje, Čakovec   9½​ 55½​ 54½​
3 MK Vidović Mario 2216 2233 ŠK Strahoninec,    9 56 52½​
4 MK Makovec Bruno 2156 2056 ŠK Sloboda, Mihovljan U16 7 56½​ 43½​
5 I Šardi Darko 2008 1934 ŠK Sloboda, Mihovljan   6½​ 53 39½​
6 II Krištović Robert 1949 2074 ŠK Goran Lopatinec   6 54 37
7 MK Forštnarić Zdravko 1992 1897 ŠK Goran Lopatinec   5½​ 60 42
8 MK Jelić Neven 2099 2081 ŠD Međimurje   5½​ 48 33
9 I Bunjac Branimir 1965 1948 ŠK Miklavec   5½​ 46½​ 33½​
10 MK Želežnjak Tihomir 2108 2141 ŠK Strahoninec   5½​ 46 31½​
11 MK Gakić Miodrag 2056 1975 ŠD Međimurje, Čakovec   5½​ 46 31
12 II Kozjak Nino 1913 1816 ŠK Strahoninec   5½​ 40 26
13 I Jaklin Damir 2051 1922 ŠK Dinamo, Palovec   5 55½​ 31
14 I Kovač Hrvoje 2045 1915 ŠK Strahoninec   5 52 33
15 II Husajina Nikola 1901 1811 ŠK Stridon, Štrigova   4 45½​ 28½​
16 II Kerman Josip 1847 1722 ŠK “Goran, Lopatinec   4 43½​ 22
17 I Štrukelj Dragutin 1845 0 ŠK Nedelišće, Nedelišće   3½​ 41½​ 22½​
18   Novak Filip 1600 0 ŠD Međimurje, Čakovec U16 3 42½​ 19
19 IV Petanjek Zvonko 1685 0 ŠK Mursko Središće   3 41½​ 16
20 III Vurušić Mihael 1825 1802 ŠK Gardinovec   2 41½​ 7½​

Comments are closed.

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

KUP Međimurja

Raspis za KUP-2018 Prijavnica za natjecanje Prvo kolo KUP-a Međimurja odigrati će ...

Memorijal "Sredanovi

Raspis Konačni poredak Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb Pobjednik 2016: ...

4. pojedinačno prve

Raspis natjecanja

6. memorijal "Mavrin

Raspis turnira Stranica natjecanja Partije 1. do 7. kolo (prvih 10 ploča) Dosadašnji ...

Prvenstvo Male Subot

Raspis turnira Konačni poredak - seniori Konačni poredak - kadeti

  • Kategorije