Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

5. memorijalni turnir “Nikola Zrinski”

Konačni poredak

   Pobjednici 5. memorijala “Nikola Zrinski”:

         1. Hergotić Ivica

         2. Želežnjak Tihomir

         3. Krnjak Nenad

Konačni poredak:                
                     
Mjesto   Prezime i ime:   NRtg IRtg Naziv kluba: Tip Bod. BH. Kum
1 I Hergotić Ivica   2062 2063 ŠK Pretetinec   6 22 24
2 MK Želežnjak Tihomir   2108 2074 ŠK Strahoninec   5½​ 21½​ 24½​
3 II Krnjak Nenad   1783 0 ŠK Nedelišće S50 5 21½​ 21
4 I Srnec Slađan   1937 1900 ŠK Pretetinec   5 19½​ 21
5 I Štrukelj Dragutin   1845 0 ŠK Nedelišće S50 5 17½​ 21
6 MK Maltar Alberto   2113 2063 ŠK Gornji Mihaljevec S50 4½​ 21½​ 18½​
7 MK Peharda Predrag   2113 2019 ŠU Metalac, Lad. Donje S50 4 23½​ 18
8 II Stanković Elena F 1801 1381 ŠK Stridon, Štrigova U14 4 16½​ 17
9 IV Marciuš Ivan   1750 0 ŠK Nedelišće S65 4 16 15
10 II Buder Rudolf   1801 0 ŠU Metalac, Ladanje Donje S65 4 16 13½​
11 III Funduk Đuro   1876 1839 ŠK N. Zrinski, G. Kuršanec S65 4 15 11½​
12 II Jurić Danijel   1949 1897 ŠK HVIDR-a, Osijek   3½​ 19 16½​
13 II Kukolić Stjepan   1725 0 ŠK Nedelišće S65 3½​ 16 12½​
14 III Ciglar Ivan   1739 0 ŠU Metalac, Ladanje Donje S65 3½​ 15½​ 11
15 III Trpeza Rifat   1766 0 ŠK N. Zrinski, G. Kuršanec S65 3 18½​ 14
16 III Delija Stjepan   1799 0 ŠK N. Zrinski, G. Kuršanec S50 3 18 13
17 III Milinović Ivan   1786 1672 ŠK N. Zrinski, G. Kuršanec S50 3 18 12½​
18 IV Logožar Ivan   1678 0 ŠK N. Zrinski, G. Kuršanec S65 3 17 12½​
19   Modlic Igor   1600 0 ŠK Nedelišće   3 14½​ 8
20 IV Kukolić Ivan   1717 0 ŠK Pretetinec S65 2½​ 16 12
21 III Hajec Božidar   1826 1750 ŠK Pretetinec S50 2½​ 14 10½​
22 IV Trojok Željko   1632 0 ŠK Pretetinec S50 2½​ 13½​ 5½​
23 II Štrukelj Zlatko   1919 0 ŠK Nedelišće   2 18 12
24 I Kolenko Josip   1739 0 ŠU Metalac, Lad. Donje S65 2 16½​ 9
25   Gašparec Luka   1616 0 ŠK Nedelišće U18 2 13 5
26   Bujan Nikola   1600 0 ŠK Nedelišće   1 14½​ 5

 

Comments are closed.

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog ...

8. brzopotezno prven

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Pojedinačno kadetsk

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja

10. kadetski i junio

Raspis - open 2017 Pravilnik - open 2017

Otvoreno brzopotezno

Raspis turnira

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog ...

8. brzopotezno prven

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Pojedinačno kadetsk

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja

10. kadetski i junio

Raspis - open 2017 Pravilnik - open 2017

Otvoreno brzopotezno

Raspis turnira

  • Kategorije