Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

“Sloboda” Mihovljan pobjednik KUP-a Međimurja 2014

Ekipa “Slobode” Mihovljan pobjednik je KUP natjecanja Međimurske županije za 2014. godinu te će predstavljati našu županiju na finalu KUP-a Hrvatske koje će se održati u Bolu na Braču od 13. – 18. svibnja 2014. godine.

Drugo mjesto osvojila je ekipa ŠD “Međimurje Čakovec, a treće mjesto ekipa ŠK “Strahoninec”.

 

Konačni poredak

Mj. SNo Momčad Partije   +   =   -  TB1  TB2  TB3
1 1 ŠK Sloboda Mihovljan 6 4 2 0 10 18.0 98.5
2 3 ŠD Međimurje Čakovec 6 4 1 1 9 17.5 94.5
3 2 ŠK Strahoninec 6 4 1 1 9 16.5 77.5
4 6 ŠK Mursko Središće 6 3 3 0 9 15.0 95.0
5 8 ŠK Gornji Mihaljevec 6 3 2 1 8 14.0 70.5
6 10 ŠK Sloboda II Mihovljan 6 3 1 2 7 14.5 53.0
7 4 ŠK Stridon II Štrigova 6 3 1 2 7 14.0 81.5
8 18 ŠK Gardinovec 6 3 1 2 7 10.5 55.0
9 5 ŠK Miklavec 6 3 0 3 6 14.5 64.5
10 12 ŠK Stridon III Štrigova 6 2 2 2 6 12.5 58.5
11 7 ŠK Goran Lopatinec 6 2 2 2 6 12.5 57.5
12 9 ŠK Pretetinec 6 2 2 2 6 11.5 61.5
13 11 ŠK Dinamo Palovec 6 2 1 3 5 11.0 36.5
14 13 ŠK Sloboda III Mihovljan 6 1 3 2 5 10.0 42.5
15 19 ŠK Miklavec II 6 1 3 2 5 9.5 30.0
16 17 ŠK Gornji Mihaljevec II 6 1 3 2 5 9.0 45.5
17 15 ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec 6 2 0 4 4 9.0 37.5
18 16 ŠK Strahoninec II 6 1 2 3 4 8.5 32.0
19 21 ŠK Stridon IV Štrigova 6 1 2 3 4 8.0 21.0
20 20 ŠK Gornji Mihaljevec III 6 0 3 3 3 8.5 31.5
21 14 ŠK Nedelišće 6 0 1 5 1 7.5 25.0

 

Rezultati 6. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠD Međimurje Čakovec   ŠK Sloboda Mihovljan 2 : 2
2   ŠK Strahoninec   ŠK Stridon II Štrigova 3 : 1
3   ŠK Stridon III Štrigova   ŠK Mursko Središće 1 : 3
4   ŠK Gornji Mihaljevec   ŠK Miklavec :
5   ŠK Gardinovec   ŠK Pretetinec 2 : 2
6   ŠK Sloboda II Mihovljan   ŠK Stridon IV Štrigova 4 : 0
7   ŠK Goran Lopatinec   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec :
8   ŠK Gornji Mihaljevec II   ŠK Sloboda III Mihovljan 2 : 2
9   ŠK Gornji Mihaljevec III   ŠK Dinamo Palovec 1 : 3
10   ŠK Nedelišće   ŠK Miklavec II :
11   ŠK Strahoninec II   spielfrei 2 :

 

Rezultati 5. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠK Sloboda Mihovljan   ŠK Stridon II Štrigova :
2   ŠD Međimurje Čakovec   ŠK Gardinovec : ½
3   ŠK Mursko Središće   ŠK Gornji Mihaljevec 2 : 2
4   ŠK Pretetinec   ŠK Strahoninec 1 : 3
5   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec   ŠK Stridon III Štrigova :
6   ŠK Strahoninec II   ŠK Miklavec 0 : 4
7   ŠK Gornji Mihaljevec II   ŠK Sloboda II Mihovljan 2 : 2
8   ŠK Sloboda III Mihovljan   ŠK Goran Lopatinec 2 : 2
9   ŠK Miklavec II   ŠK Gornji Mihaljevec III 2 : 2
10   ŠK Stridon IV Štrigova   ŠK Nedelišće : ½
11   ŠK Dinamo Palovec   spielfrei 2 :

 

Rezultati 4. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠK Stridon II Štrigova   ŠK Mursko Središće 2 : 2
2   ŠK Miklavec   ŠK Sloboda Mihovljan ½ :
3   ŠK Sloboda II Mihovljan   ŠD Međimurje Čakovec 1 : 3
4   ŠK Gornji Mihaljevec   ŠK Pretetinec 2 : 2
5   ŠK Goran Lopatinec   ŠK Gardinovec :
6   ŠK Strahoninec   ŠK Gornji Mihaljevec II : ½
7   ŠK Stridon III Štrigova   ŠK Sloboda III Mihovljan 2 : 2
8   ŠK Dinamo Palovec   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec :
9   ŠK Strahoninec II   ŠK Miklavec II 2 : 2
10   ŠK Gornji Mihaljevec III   ŠK Stridon IV Štrigova 2 : 2
11   ŠK Nedelišće   spielfrei 2 :

 

Rezultati 3. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠK Miklavec   ŠK Stridon II Štrigova :
2   ŠK Sloboda Mihovljan   ŠK Pretetinec 4 : 0
3   ŠK Mursko Središće   ŠK Strahoninec 3 : 1
4   ŠD Međimurje Čakovec   ŠK Gornji Mihaljevec II 4 : 0
5   ŠK Sloboda III Mihovljan   ŠK Gornji Mihaljevec ½ :
6   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec   ŠK Sloboda II Mihovljan 1 : 3
7   ŠK Gardinovec   ŠK Dinamo Palovec :
8   ŠK Miklavec II   ŠK Goran Lopatinec 1 : 3
9   ŠK Stridon IV Štrigova   ŠK Stridon III Štrigova ½ :
10   ŠK Nedelišće   ŠK Strahoninec II :
11   ŠK Gornji Mihaljevec III   spielfrei 2 :

 

Rezultati 2. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠK Mursko Središće   ŠK Sloboda Mihovljan 2 : 2
2   ŠK Pretetinec   ŠD Međimurje Čakovec :
3   ŠK Stridon II Štrigova   ŠK Gardinovec : ½
4   ŠK Sloboda II Mihovljan   ŠK Miklavec 1 : 3
5   ŠK Strahoninec   ŠK Stridon IV Štrigova 4 : 0
6   ŠK Gornji Mihaljevec II   ŠK Stridon III Štrigova :
7   ŠK Gornji Mihaljevec   ŠK Goran Lopatinec :
8   ŠK Dinamo Palovec   ŠK Strahoninec II 3 : 1
9   ŠK Sloboda III Mihovljan   ŠK Gornji Mihaljevec III 3 : 1
10   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec   ŠK Nedelišće :
11   ŠK Miklavec II   spielfrei 2 :

 

Rezultati 1. kola
Br. Momčad Momčad Rez. : Rez.
1   ŠK Sloboda Mihovljan   ŠK Dinamo Palovec 4 : 0
2   ŠK Stridon III Štrigova   ŠK Strahoninec 2 : 2
3   ŠD Međimurje Čakovec   ŠK Sloboda III Mihovljan : ½
4   ŠK Nedelišće   ŠK Stridon II Štrigova ½ :
5   ŠK Miklavec   ŠK Nikola Zrinski Gornji Kuršanec 4 : 0
6   ŠK Strahoninec II   ŠK Mursko Središće 1 : 3
7   ŠK Goran Lopatinec   ŠK Gornji Mihaljevec II 2 : 2
8   ŠK Gardinovec   ŠK Gornji Mihaljevec :
9   ŠK Pretetinec   ŠK Miklavec II 4 : 0
10   ŠK Gornji Mihaljevec III   ŠK Sloboda II Mihovljan ½ :
11   ŠK Stridon IV Štrigova   spielfrei 2 :

Partije 1. kola: PDF i PGN

Partije 2. kola: PDF i PGN

Partije 3. kola: PDF i PGN

Partije 4. kola: PDF i PGN

Partije 5. kola: PDF i PGN

Partije 6. kola: PDF i PGN

Partije svih kola: PDF i PGN

Stranica natjecanja

Pravilnik KUP-a Međimurja 2014

[print_gllr id=2534 display=short]

Comments are closed.

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog ...

8. brzopotezno prven

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Pojedinačno kadetsk

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja

10. kadetski i junio

Raspis - open 2017 Pravilnik - open 2017

Otvoreno brzopotezno

Raspis turnira

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Međimurja 2017 Prijavnica za ekipe Pravilnik ekipnog brzopoteznog ...

8. brzopotezno prven

Raspis 8. otvorenog prv. G. Mihaljevca Konačni poredak

Pojedinačno kadetsk

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2017 Stranica natjecanja

10. kadetski i junio

Raspis - open 2017 Pravilnik - open 2017

Otvoreno brzopotezno

Raspis turnira

  • Kategorije