Dobrodošli na stranice Šahovskog saveza Međimurske županije

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Medimurja – 2016 Prijavnica za ekipe

Raspis “Damir Mavrin” – 2017. Dosadašnji pobjednici: 2013. – Plenča Julijan, ŠK “Rijeka” Rijeka 2014. – Božinović Bogdan, ŠK “Sljeme-Agroproteinka” Sesvete 2015. – Plenča Julijan, ŠK “Liburnija” Rijeka 2016. –  [ Opširnije ]

Raspis turnira

Raspis pojedinačnog prvenstva Male Subotice

Raspis memorijala Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja   Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK “ZAGREB” Zagreb

Raspis Otvorenog Pojedinačnog prvenstva Međimurja Pravilnik – Open Međimurje Stranica natjecanja Partije 3. Opena Međimurje:  pgn                   Dosadašnji pobjednici: 2014.  Gakić Miodrag,  [ Opširnije ]

Raspis 5. kadetskog prvenstva Međimurja Pravilnik 5. kadetskog prvenstva Međimurja Stranica natjecanja Konačni poredak kadeta do 13 godina Konačni poredak kadeta do 16 godina              [ Opširnije ]

Raspis kadetskog prvenstva Međimurja 2016. Pravilnik kadetskog prvenstva Međimurja 2016 Stranica natjecanja Prvaci Međimurja po dobnim grupama Konačni poredak kadeta do 12 godina Konačni poredak kadeta do 16 godina

Stranica natjecanja

Pravilnik IV. lige centar B – 2016 IV. HŠL – raspored igranja IV. HŠL – Osnovni sastavi IV. HŠL – Osnovni sastavi za jesenski dio Adrese i kontakti IV. lige  [ Opširnije ]

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Medimurja - 2016 Prijavnica za ekipe

5. memorijal "Damir

Raspis "Damir Mavrin" - 2017. Dosadašnji pobjednici: 2013. - Plenča Julijan, ŠK ...

2. memorijalni turni

Raspis turnira

Prvenstvo Male Subot

Raspis pojedinačnog prvenstva Male Subotice

Memorijal Sredanovi

Raspis memorijala Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja   Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK "ZAGREB" ...

Ekipno brzopotezno p

Raspis ekipnog brzopoteznog prvenstva Medimurja - 2016 Prijavnica za ekipe

5. memorijal "Damir

Raspis "Damir Mavrin" - 2017. Dosadašnji pobjednici: 2013. - Plenča Julijan, ŠK ...

2. memorijalni turni

Raspis turnira

Prvenstvo Male Subot

Raspis pojedinačnog prvenstva Male Subotice

Memorijal Sredanovi

Raspis memorijala Pravilnik natjecanja Stranica natjecanja   Pobjednik 2015:  GM Palac Mladen, ŠK "ZAGREB" ...

  • Kategorije